0

 

PREKIŲ PRISTATYMAS

Visas mūsų siuntas pristato skubių siuntų pervežimo kompanijos (VENIPAK, ITELLA ar kt.).

 • Pristatymas vyksta darbo dienomis nuo 8 iki 17 val., todėl labai prašome pristatymo adresą nurodyti tokį, kuriuo būnate dienos metu.
 • Pristatymo kaina – 3,00 Eur visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją)
 • Visoje Lietuvoje pristatome prekes jau sekančią darbo dieną.​

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje perkantiems už 85 Eur ir daugiau. 

Savo užsakymą galite nemokamai atsiimti "Tepalų Bazės" parduotuvėje – Draugystės g. 10, Kaunas bet kuriuo Jums patogiu metu parduotuvės darbo valandomis.

 • Parduotuvėje galite apžiūrėti prekės ir už jas atsiskaityti tiek grynaisiais pinigais tiek bankinėmis mokėjimo kortelėmis.
 • Parinksime Jūsų automobiliui ar kišenei optimaliausią variantą.
 • Galite papildomai išsirinkti kitas Jums reikalingas prekes.

Jeigu Jums iškilo klausimų dėl prekių pristatymo, susisiekite su mumis www.tepalubaze.lt nurodytais kontaktais.


APMOKĖJIMAS UŽ PREKES

Pirkdamas prekes internetinėje parduotuvėje www.tepalubaze.lt pirkėjas įsipareigoja sumokėti už prekes nurodą kainą, nebent egzistuoja atskiri susitarimai tarp pirkėjo ir „Tepalų bazės“.
Prekės negali būti parduodamos už 0.00 Eur. Jeigu parduotuvės prekių asortimente pasitaikys 0eur kainą, tai laikoma technine klaida ir pirkėjas bus informuotas apie tikrąją prekės kainą prieš ją išsiunčiant arba užsakant spec. užsakymu.
Taip pat „Tepalų bazė“ įsipareigoja pranešti pirkėjui jei prekės kaina yra didesnė nei nurodyta internetinėje parduotuvėje www.tepalubaze.lt prieš išsiunčiant ar atsiimant prekes. Tokiu atveju, jei pranešama didesnė prekės kaina nei nurodyta www.tepalubaze.lt pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkti prekes.

Internetinėje parduotuvėje www.tepalubaze.lt galite pasirinkti Jums patogiausią atsiskaitymo būdą:

 • grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu;
 • grynaisiais pinigais atsiėmimo parduotuvėje metu;
 • bankiniu pavedimu;
 • atsiskaityti per „Paysera.lt“ sistemą

 

Grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele prekių pristatymo metu:

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite už prekes prekių pristatymo metu kurjeriui (imamas papildomas 1,00 Eur mokestis, kurį mes mokame kurjeriui už tokią paslaugą).

Svarbu, kad prekių pristatymo metu turėtumėte tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

 

ATIDŽIAI RINKITES MOKĖJIMO BŪDĄ KURJERIUI, NE VISI KURJERIAI PRIIMA MOKĖJIMUS GRYNAISIAIS.
 


Grynaisiais pinigais prekių atsiėmimo metu:

Už prekes galite sumokėti mūsų parduotuvėje Draugystės g. 10​, Kaune jau ta pačią ar kitą Jums patogią dieną. Atvykti atsiimti prekių ir už jas atsiskaityti galite „Tepalų bazė“ parduotuvės darbo valandomis.

Jei nenorite pateikinėti užsakymo, galite suderinus laiką su vadybininku atvykti pas mus ir išsirinkti bei įsigyti prekes vietoje. Jūsų patogumui, visuomet rekomenduojame skambučiu ar kitaip suderinti atvykimo laiką bei reikalingas prekes ir taip sutaupyti brangaus laiko.

Pas mus parduotuvėje galima atsiskaityti ir grynaisiais pinigais ir banko kortelėmis.


GARANTIJOS IR GRĄŽINIMAS

100 % Pinigų grąžinimo garantija.

Siekdami, kad mūsų klientai būtų patenkinti, jei gauta alyva, filtrai ar kitos pirktos prekės neatitinka pateikto paveikslėlio ar aprašymo ar/ir prekių specifikacijos yra netinkamos Jūsų turimam automobiliui, GARANTUOJAME, alyvą, filtrus ar kitas prekes pakeisime į tinkamas arba grąžinsime pinigus. Dėl grąžinimo sąlygų skaityti žemiau.

Alyvos kokybės garantija. Prekiaujame alyvomis gautomis tik tiesiai iš gamintojų bei oficialių jų atstovų. Garantuojame, kad jos pilnai atitinka visas gamintojo nurodytas specifikacijas ir tikrai nėra „pilstytos garaže“.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

Norėdamas grąžinti nekokybišką ar kokybišką prekę, Pirkėjas turi susisiekti su „Tepalų baze“ ir suderinti grąžinimo tvarką.

Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

 • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
 • prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
 • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
 • grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą;
 • pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.


Grąžinamas prekes Pirkėjas gali pristatyti pats adresu Draugystės g. 10 , Kaunas, darbo dienomis nuo 08.00 iki 19.00 valandos, arba bus atsiųstas kurjeris (kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas).

Pinigai už grąžintą prekę pervedami į sąskaitą iš kurios buvo apmokėtas užsakymas.

Jei prekės grąžinamos nesant pardavėjo kaltės, prekių persiuntimo išlaidas kompensuoja pirkėjas.