0

Apie mus

Visi atsakymai ir pasiūlymai kiekvienam ieškančiam alyvos bei filtrų savo automobiliui, motociklui ar kitai paskirčiai (sunkusis transportas, pramonė, laivyba ir t.t.).

 

"Tepalų bazė" - kasdien dirba Jums ir Jūsų technikai. Parinksime produktus įnoringiausiam automobiliui, greičiausiam motociklui ar retai sutinkamai sodo technikai. Visuomet pasiūlysime pasirinkimą iš keleto kokybinių bei kainos lygių.

Mūsų asortimente - daugiau nei 10 populiariausių tepalų gamintojų prekės. Taip pat 3 skirtingų kokybės bei kainos lygių filtrai automobiliams. Turime ir asortimentą motociklinių filtrų. "Tepalų bazės" lentynose kasdien randama vietos naujiems produktams, jei tik jie gali būti aktualūs mūsų klientams.

 

Norime trumpai pristatyti mūsų veiklos planą, tai kertiniai dalykai arba 3 žingsniai iki "Tepalų bazės" vizijos įgyvendinimo.

 

1 žingsnis:

mūsų veiklos pradžia - parduotuvė Draugystės g. 10, Kaune. Nuo 2016 metų Kovo mėnesio visi ieškantys alyvos bei filtrų gali mus aplankyti "gyvoje" parduotuvėje ir kartu išsirinkti tinkamiausius produktus. Džiaugiamės, kad kasdien sulaukiam vis daugiau klientų! Jūs visi mums labai brangūs ir reikalingi.

 

2 žingsnis:

internetinis prekių katalogas - elektroninė parduotuvė. Šiais laikais prekyba internete atsikovoja vis didesnę dalį, todėl ir "Tepalų bazė" savo klientams siūlo apsipirkti neišeinant iš namų. Patogiai aprašytos prekės palengvins Jums išsirinkimą bei apsisprendimą. Specialios tik internetinėje parduotuvėje galiojančios kainos tikrai sutaupys nemažą lėšų dalį. Beliks tik sekančią dieną pasitikti kurjerį su Jums skirta dėžute! Naudokites į sveikatą, o mes nuolat pildysime internete prieinamą asortimentą.

 

3 žingsnis:

didžiausias mūsų projektas - alyvos ir filtrų parinkimo katalogas su integruota elektronine parduotuve. Šiandien šis projektas dar kuriamas, bet tikimės artimiausiu metu visiems pristatyti analogų Lietuvoje neturintį katalogą, kuriame pagal savo automobilio modelį išsirinksite tinkamą alyvą bei filtrus. Didžiausias Jums tenkantis rūpestis - išsirinkti kurio gamintojo produktais "pamaloninti" savo automobilį. Su nekantrumu ir didelių užsidegimu kuriame šį katalogą, tikimės Jis pateisins visų internete apsiperkančių klientų lūkesčius!

 

 

Tokie pagrindiniai mūsų veiklos akcentai, toks mūsų tikslas. Kruopščiai dedame "žingsnį po žingsnio" ir džiaugiames, kad kasdien daugėja mus vertinančių bei mūsų draugais tampančių klientų.

Jūsų "Tepalų bazė"