AMSOIL - išskirtinė alyva iš JAV

2020-05-17

ISTORIJA

 

Albert J. Amatuzio, išeivių  sukūrė AMSOIL Inc. kompaniją dar tarnaudamas nacionalinėje oro divizijoje. Jis gimė 1924 metų Gegužės 6 dieną, italų išeivių šeimoje. Dar tarnaudamas nacionalinese oro pareigose, Albert pradėjo domėtis sintetinėmis alyvomis, kurios tais laikais buvo naudojamos tik reaktyvinių lėktuvų varikliuose. Iki 1968 metų jam pavyko sukurti keletą sintetinių alyvų formulių, tinkamų lengviesiems automobiliams ir tas alyvas parduoti. 1969 metų Gegužės 23 dieną Minesotoje buvo įkurta "Life-Lube, Inc.", kuri 1970 metais pervadinta į AMZOIL, o dar vėliau tapo AMSOIL.

1994 m. Amatuzio pateko į pasaulinį tepalų šlovės muziejų. 

2017 m. Balandžio 1 d. Albert J. Amatuzio mirė, o vadovavimą AMSOIL kompanijai perėmė Alan Amatuzio, kuris ir yra prezidentas bei generalinis direktorius.

 

 

API sertifikatas

 

1972 metais, AMSOIL 10W-40 sintetinė variklinė alyva tapo pirmąja sintetine varikline alyva pasaulyje pripažinta kaip atitinkančia AMERICAN PETROLEUM INSTITUTE (API) reikalavimus. Nuo tada kompanija prie savo pavadinimo naudoja "The First in Synthetics" šūkį, kuris yra patentuotas prekės ženklas.

 

 

Platus produktų asortimentas

 

AMSOIL kuria, gamina ir parduoda šimtus skirtingų sintetinių alyvų, filtrų, kuro priedų ir kt. produktų. Tipinė produktų paskirtis yra lengvasis bei sunkusis transportas, žemės ūkio ir statybos technika, vėjo turbinos, hidraulinės sistemos, motociklai, vandens transportas, sniego motociklai, sodo - daržo technika ir kt. 

 

AMSOIL renginiuose, motosporte ir kt.

 

 

AMSOIL yra ilgalaikis partneris net keleto motosporto renginių, žiedinių lenktynių, auto ralio ir kitų renginių. Taip pat AMSOIL remia profesionalius auto ir moto sporto vairuotojus ir kitus žinomus auto-moto pasaulio žmones. Pagrindiniai AMSOIL partneriai nurodomi: 

- Sturgis Motorcycle Rally

- Ultimate Callout Challenge

- Team O’Neil Rally School

- off-road driver Bryce Menzies

AMSOIL taip pat turi suteikusi pavadinimą ledo ritulio arenai DULUTH mieste, Minesotoje. Ši arena vadinasi AMSOIL Arena.

 

Kviečiame įsigyti išskirtinių AMSOIL produktų mūsų internetinėje parduotuvėje.

 

 

 


DĖL DIDMENINIŲ PRODUKTŲ KAINŲ KREIPTIS TEL: +370 606 57931 arba m.grygas@tepalubaze.lt 

Atgal į sąrašą