GAMINTOJAI - Bizol (Vokietija)

2019-07-01

BIZOL logo

 

 

ISTORIJA:

1998 metais Boris Tatievski įkurta kompanija turėjo tikslą kurti bei tiekti rinkai tepimo produktus, kurie teiktų maksimalią įmanomą apsaugą automobilių varikliams. 

Šiuo metu BIZOL produkcija yra parduodama daugiau nei 70 pasaulio šalių.

 

AUKŠČIAUSI VOKIŠKI STANDARTAI:

Bizol alyvose naudojamos aukščiausios kokybės žaliavinės medžiagos. Kiekvieno produkto kūrimo procesas vykdomas aukščiausią kvalifikaciją turinčių inžinierių, kuriuos kompanija labai vertina.

 

 

PRODUKTAI, ASORTIMENTAS, IŠSKIRTINUMAI:

Bizol asortimento išskirtinis produktas yra Bizol Green Oil+ alyvos, skirtos hibridiniams, mieste eksploatuojamiems bei "start -stop" sistemas turintiems automobiliams.

Start-stop sistemas turintys automobiliai patiria iki 10 kartų didesnį dėvėjimąsį lyginant su standartiniais automobiliais. Bizol Green Oil+ yra pilnai sintetinė alyva suteikianti ypatingą apsaugą varikliams, kuriems sunkios kasdienės sąlygos yra įprastos. Šioje alyvoje naudojamos PAO (polialfaolefinų) bei 5 grupės bazinės alyvos su efektyvių priedų paketu. Alyva sugeba išlikti stabilios klampos taip suteikdama stabilią tepimo plėvelę ir taip užtikrindama tinkamą variklio apsaugą.

 

Bizol labai aiškiai ir be jokių paslėptų pavadinimų nurodo bazinės alyvos tipą ant kiekvieno produkto bakelio. Jeigu tai yra mineralinė alyva - taip ir rasite parašyta. Jei alyva sukurta iš hidrokrekingo būdų pagamintos bazinės alyvos, ant bakelio rasite užrašą "HC-synthesis" ir žinoma pilnai sintetinės alyvos turi užrašą "Fully synthetic". Taip suteikiamas maksimalus aiškumas klientui, neslepiant produkto kokybinio lygio po įvairiausiais "pusiau sintetinė", "sintetinė" ar kitais kitų gamintojų naudojamais pavadinimais.

 

Aukščiausios kokybės BIZOL produktai mūsų parduotuvėje Draugystės g. 10, Kaune ir elektroninėje parduotuvėje - jei tikrai myli ir saugai savo automobilį!

 

Atgal į sąrašą