MOTUL 8100 ECO-CLEAN+ 5W-30

Pakuotės dydis, l:
Kaina:
12.07 € 14.20€
Pristatymas 1-2 d.d.
Kiekis
Į krepšelį
Prekės aprašymas

100% sintetinė alyva, sukurta ir tinkama naujausiems dyzeliniams ir benzininiams varikliams.

Sąvybės:

  • Atitinka EURO IV ir EURO V emisijos reikalavimus
  • Pasižymi kuro ekonominėmis sąvybėmis
  • Ypač tinkama turbo dyzeliniams varikliams su tiesioginiu įpurškimu, taip pat benzininiams varikliams
  • "low HTHS" ir "low SAPS" sąvybėmis pasižyminti alyva
  • Suderinama su dyzelino dalelių filtrais (DPF)
  • Suderinama su katalitiniais konverteriais

EURO IV ir EURO V emisijos reikalavimus atitinkantys varikliai yra komplektuojami su jautriomis išmetamųjų dujų perdirbimo sistemomis. Savaime aišku, kad dideli sieros ir fosforo kiekiai tokias sistemas gadina ir paverčia nefunkcionaliomis, o sulfatiniai pelenai visiškai užkemša dyzelino dalelių filtrus (DPF). Tokie gedimai išaugina kuro sąnaudas, trumpina dyzelino dalelių filtrų gyvavimo laiką, sutrikdo jų regenaraciją ir galų gale mažina variklio galingumą.

JAGUAR ir LAND ROVER gamintojai išleido specifinę jų variklių alyvos specifikaciją STJLR, o FORD tuo pačiu metu išleido specifikaciją Ford WSS-M2C934-B. Šiems gamintojams apjungus savo specifikacijas atsirado naujoji JAGUAR STJLR.03.5005 specifikaciją, kuri nusako alyvos sąvybes.

JAGUAR STJLR.03.5005 specifikacija nusako, kad alyva privalo suteikti ypač aukšto atsparumo lygio apsauginę plėvelę, pasižymėti tinkamomis antioksidacinėmis sąvybėmis, suteikti apsaugą nuo susidėvėjimo, tinkamai valyti bei plauti. Taip pat reikalauja pastebimų kuro ekonomijos sąvybių. Lyginant su 15W-40 klampos alyva, turi būti pasiekiama bent 3 proc kuro ekonomija.

JAGUAR STJLR.03.5005 specifikacija nurodo, kad alyva tinkama naudoti visiems naujausiems JAGUAR ir LAND ROVER 2.2L TD4, 3.0L V6 dyzeliniams varikliams su dyzelino dalelių filtrais (DPF), sukurtais 2012 metais ir vėliau, taip pat varikliams nuo 2006 metų, kai reikalaujama Ford WSS-M2C934-B specifikacijos variklinės alyvos.

MAZDA gamintojo reikalavimai naudoti JASO DL-1 arba ACEA C1 kokybinio lygio alyvą reiškia, kad alyva privalo atitikti griežtus kuro ekonomijos reikalavimus bei užtikrinti ilgą apsaugos laiką. Jie taikomi daugeliui dyzelinių variklių su dyzelino dalelių filtrais (DPF) gaminamų po 2005 metų. Mazda SKYACTIV-D 2.2L varikliams, gaminamiems nuo 2012 metų reikalaujama naudoti ACEA C3 standarto ir 0W-30 arba 5W-30 klampos alyvą (pvz. MOTUL X-CLEAN FE 5W-30).

ACEA C1 standarto alyva įvardijama kaip draugiška aplinkai alyva, nes jos suteikiama žymi kuro ekonomija suteikia galimybę mažesnei aplinkos taršai išmetamosiomis dujomis. Taip pat ši alyva tinkama didesniems keitimo intervalams.

 

Rekomendacijos:

  • Alyva gali būti netinkama kai kuriems varikliams, visada tikrinti automobilių gamintojų rekomendacijas
  • Keitimo intervalus visada tikrinkite pagal automobilio gamintojo nurodymus
  • Alyva negali būti maišoma su alyvomis neturinčiomis ACEA C1 standarto patvirtinimo

 

Daugiau informacijos rasite TECHNINIŲ DUOMENŲ LAPE (anglų kalba) 

 

 

 


DĖL DIDMENINIŲ PRODUKTŲ KAINŲ KREIPTIS TEL: +370 606 57931 arba motul@tepalubaze.lt